Procad Expo 2019

9.10.2019 odbyła się XXVII edycja PROCAD EXPO, na której mieliśmy przyjemność wysłuchać prezentacji naszego projektanta i BIM managera Dawida Leopolda.

PROCAD EXPO to unikatowe wydarzenie w świecie projektowym – konferencja, która przyciąga co roku setki osób z branży projektowej i nie tylko. Jest to spotkanie ludzi zainteresowanych poznaniem innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii oraz wymianą doświadczeń ze specjalistami z branży. PROCAD EXPO 2019 to z jednej strony specjalna strefa BIM Panel Polska dedykowana branży budowlanej, z drugiej zaś ogromna ilość prelekcji technicznych, biznesowych i pro-innowacyjnych.

Tegoroczna edycja tego wydarzenia była dla nas szczególnie ważna, ponieważ do wygłoszenia prelekcji został zaproszony nasz BIM Manager Dawid Leopold. Jego prezentacja nosiła tytuł „BIM okiem praktyka. Standaryzacja, automatyzacja, komunikacja- codzienne wyzwania i jak im sprostać”. Dawid skupił się w niej na zaprezentowaniu doświadczeń, jakie zebraliśmy w procesie wdrażania technologii BIM w naszej firmie, wyzwań z tym związanych i wniosków, jakie wyciągnęliśmy z nich na potrzeby codziennej pracy.

Wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zachęciło do dalszych rozmów, już na mniej formalnej stopie. Zapraszamy do obejrzenia prelekcji Dawida.