O Nas

Tacakiewicz Ferma Kresek

Tacakiewicz Ferma Kresek specjalizuje się w projektowaniu obiektów przemysłowych: podejmujemy ambitne wyzwania na różnych obszarach – od złożonych obiektów przemysłowych, poprzez centra dystrybucyjne i obiekty logistyczne, po budynki biurowe. Do dzisiaj zaprojektowaliśmy ponad 4 000 000 m² tego typu obiektów.

Projektujemy również obiekty użyteczności publicznej i mieszkaniowe.

Nasz zespół

Nasz zespół
Nasz zespół projektowy to 66 architektów, 1 BIM Manager, 2 BIM Koordynatorów, 4 projektantów procesu inwestycyjnego, 9 asystentów ds. procedur administracyjnych oraz 6 – osobowy dział środowiskowy.

Nasz zespół zorganizowany jest w Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu. Każda grupa projektowa wspierana jest przez zespół ds. BIM i akwizycji, zespół procesu inwestycyjnego, specjalistów do spraw środowiskowych i asystentów ds. procedur administracyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować równolegle wiele projektów i na bieżąco dopasowywać działania do zmieniających się realiów biznesu.

Sprawne funkcjonowanie wszystkich spółek zapewnia dział administracyjny (kadry i płace, księgowość, dział finansowo – prawny)

Gdzie i jak pracujemy? Na te pytania odpowie Wam przedstawiona fotorelacja.

Zapraszamy do Tacakiewicz Ferma Kresek.

Nasze mocne strony

Mając świadomość tego, że świat się ciągle zmienia, chcemy budować organizację uczącą się, wspierającą rozwój pracowników, otwartą na potrzeby klientów.

Jakość usług

Marka Tacakiewicz Ferma Kresek gwarantuje najwyższą jakość usług. Podążamy za wymaganiami naszych klientów nieustannie doskonaląc nasz warsztat, śledząc najnowsze trendy w architekturze użytkowej i przemysłowej.

Nowoczesne narzędzia do projektowania

Zadania projektowe realizowane są przez nas przy pomocy nowoczesnych narzędzi. W procesie projektowania korzystamy z oprogramowania Autodesk z kolekcji Architecture Engineering and Construction Collection stanowiącej zestaw specjalistycznych wzajemnie powiązanych narzędzi projektowych. Filarem tego pakietu jest najbardziej zaawansowany i rozpoznawalny program BIM Revit, wsparty przez wiele pozycji uzupełniających jego funkcjonalność, takich jak aplikacje do koordynacji międzybranżowej, renderingu, analizy, projektowania 4D i 5D.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy klientowi poczucie bezpieczeństwa w ramach oferowanych rozwiązań w nieustannie zmieniającym się środowisku prawnym. Oferujemy kompleksową usługę od oceny uwarunkowań miejsca pod inwestycję, poprzez koncepcję, projekt budowlany, projekt przetargowy, dokumentację wykonawczą, kosztorys do nadzoru autorskiego i oddania obiektu do użytkowania.

Integracja celów inwestycji

W naszej pracy zwracamy uwagę nie tylko na estetykę, ale także na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych, bezpieczeństwo obiektów, jak również ekonomiczną stronę inwestycji.

Silny zespół

Naszą siłą jest nie tylko liczebność lecz również świetna organizacja pracy, stale udoskonalane standardy, doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów oraz ciągła wymiana tych doświadczeń między zespołami. Każdy z pracowników wnosi swoje indywidualne zdolności i talenty w pracę całego zespołu, wzbogacając potencjał grupy.

Sprawność w procedurach administracyjnych

Nasze zespoły projektowe wspierane są przez asystentów do spraw procedur administracyjnych, którzy na bieżąco monitorują etapy postępowania.

Warunki pracy

Bogaty system motywacyjny, świetnie wyposażone stanowiska pracy, wsparcie pracowników w rozwoju to ważne dla nas elementy dbałości o nasz zespół.

Zarząd spółki Tacakiewicz Ferma Kresek

Tacakiewicz Ferma Kresek Poznań sp. z o.o.

Grzegorz Tacakiewicz – prezes zarządu
Renata Witko – członek zarządu
Bartosz Całka – członek zarządu
Monika Tacakiewicz – prokurent
Magdalena Balcerkiewicz – prokurent

TFK Kraków sp. z o.o.

Katarzyna Wołek – członek zarządu
Grzegorz Tacakiewicz – członek zarządu
Monika Tacakiewicz – prokurent

TFK Wrocław sp. z o.o.

Renata Witko – członek zarządu
Monika Tacakiewicz – członek zarządu
Grzegorz Tacakiewicz – członek zarządu

MT2 Tacakiewicz sp.k.

Monika Tacakiewicz – komplementariusz
Magdalena Balcerkiewicz - prokurent

Tacakiewicz Ferma Kresek sp. z o.o. Biuro Gdańsk

Piotr Kwiatkowski – kierownik biura
ul. Grunwaldzka 415; Argon, biura Chillspaces