O Nas

Tacakiewicz Ferma Kresek

Tacakiewicz Ferma Kresek specjalizuje się w projektowaniu obiektów przemysłowych: podejmujemy ambitne wyzwania na różnych obszarach – od złożonych obiektów przemysłowych, poprzez centra dystrybucyjne i obiekty logistyczne, po budynki biurowe. Do dzisiaj zaprojektowaliśmy ponad 4 000 000 m² tego typu obiektów.

Projektujemy również obiekty użyteczności publicznej i mieszkaniowe.

Nasz zespół

Nasz zespół projektowy to 55 architektów, 1 inżynier projektu, 3 specjalistów do spraw środowiskowych.

Nasz zespół zorganizowany jest w Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu w 9 kilkuosobowych grup projektowych wspieranych przez zespół specjalistów do spraw środowiskowych i inżynierów projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować równolegle wiele projektów i na bieżąco dopasowywać działania do zmieniających się realiów biznesu.

Gdzie i jak pracujemy? Na te pytania odpowie Wam przedstawiona fotorelacja.

Zapraszamy do Tacakiewicz Ferma Kresek.

Nasze mocne strony

Mając świadomość tego, że świat się ciągle zmienia, chcemy budować organizację uczącą się, wspierającą rozwój pracowników, otwartą na potrzeby klientów.

Jakość usług

Marka Tacakiewicz Ferma Kresek gwarantuje najwyższą jakość usług. Podążamy za wymaganiami naszych klientów nieustannie doskonaląc nasz warsztat, śledząc najnowsze trendy w architekturze użytkowej i przemysłowej.

Nowoczesne narzędzia do projektowania

Zadania projektowe realizowane są przez nas przy pomocy nowoczesnych narzędzi. W procesie projektowania korzystamy z oprogramowania Autodesk z kolekcji Architecture Engineering and Construction Collection stanowiącej zestaw specjalistycznych wzajemnie powiązanych narzędzi projektowych. Filarem tego pakietu jest najbardziej zaawansowany i rozpoznawalny program BIM Revit, wsparty przez wiele pozycji uzupełniających jego funkcjonalność, takich jak aplikacje do koordynacji międzybranżowej, renderingu, analizy, projektowania 4D i 5D.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy klientowi poczucie bezpieczeństwa w ramach oferowanych rozwiązań w nieustannie zmieniającym się środowisku prawnym. Oferujemy kompleksową usługę od oceny uwarunkowań miejsca pod inwestycję, poprzez koncepcję, projekt budowlany, projekt przetargowy, dokumentację wykonawczą, kosztorys do nadzoru autorskiego i oddania obiektu do użytkowania.

Integracja celów inwestycji

W naszej pracy zwracamy uwagę nie tylko na estetykę, ale także na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych, bezpieczeństwo obiektów, jak również ekonomiczną stronę inwestycji.

Silny zespół

Naszą siłą jest nie tylko liczebność lecz również świetna organizacja pracy, stale udoskonalane standardy, doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów oraz ciągła wymiana tych doświadczeń między zespołami. Każdy z pracowników wnosi swoje indywidualne zdolności i talenty w pracę całego zespołu, wzbogacając potencjał grupy.

Sprawność w procedurach administracyjnych

Nasze zespoły projektowe wspierane są przez asystentów do spraw procedur administracyjnych, którzy na bieżąco monitorują etapy postępowania.

Warunki pracy

Bogaty system motywacyjny, świetnie wyposażone stanowiska pracy, wsparcie pracowników w rozwoju to ważne dla nas elementy dbałości o nasz zespół.

Zarząd spółki Tacakiewicz Ferma Kresek

Grzegorz Tacakiewicz, prezes zarządu komplementariusza
Monika Tacakiewicz, prokurent
Magdalena Balcerkiewicz, prokurent