Piszą o nas…

Nasz projekt Centrum dystrybucyjnego LPP cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mediów. O planowanej inwestycji w Brześciu Kujawskim już Wam wspominaliśmy. Projektowane centrum dystrybucyjne zajmować się będzie magazynowaniem i dystrybucją artykułów tekstylnych. Będzie to trzeci taki obiekt, zaprojektowany przez nasze biuro dla firmy LPP. Prace budowlane rozpoczęte w styczniu potrwają do końca 2021 roku.

Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za projekt, ale również przygotowanie dokumentów przetargowych. Przetarg odbył się pod koniec 2020 roku, generalnym wykonawcą inwestycji została firma Bremer natomiast nadzór nad pracami budowlanymi przydzielono firmie Trebbi Polska. Gratulujemy!

Nasze biuro opracowało projekt, co więcej będzie odpowiedzialne za nadzór autorski zgodności prowadzonych robót z projektem budowlanym.

Poniżej fragment materiałów prasowych i wypowiedzi m.in. Pana Grzegorza Tacakiewicza, właściciela Tacakiewicz Ferma Kresek i Pana Łukasza Piwońskiego, dyrektora ds. administracyjno-technicznych LPP

– Z pracownią Tacakiewicz Ferma Kresek współpracujemy już od kilku lat. Centrum Dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim będzie trzecim obiektem logistycznym, który razem zaprojektowaliśmy. Architekci pracowni bardzo dobrze znają nasze potrzeby oraz uwarunkowania łańcucha dostaw LPP, co znacznie usprawniło cały proces. W przypadku tej inwestycji, dużym wyzwaniem był krótki okres przygotowania dokumentacji, zarówno budowlanej jak i przetargowej. Zespół projektowy pracował praktycznie bez przerwy, za co chciałbym serdecznie podziękować – komentuje Łukasz Piwoński z LPP.

– Jakość projektu to w naszym przekonaniu wypadkowa współpracy projektanta i inwestora. Centrum Dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim jest dobrym przykładem świetnej współpracy naszego biura i świadomych oraz otwartych partnerów z LPP. To zlecenie przyniosło nam wiele satysfakcji, zarówno na poziomie wyzwania projektowego, ale także wysokiego poziomu komunikacji – podkreśla Grzegorz Tacakiewicz, właściciel biura architektonicznego.

Linki do artykułów: