References

What they say about us?

Here are the references we have received from our business partners.

We treat references very seriously. For us, they are evidence of our commitment and a reward for our work. For you, it might be an encouragement to start cooperation with us.

Kreatywność, Doświadczenie.

Naszą siłą jest zespół dynamicznych, zaangażowanych i kompetentnych projektantów. Szukamy kreatywnych inteligentnych rozwiązań projektowych; cały czas rozwijamy się z jednej strony bazując na doświadczeniu naszych długoletnich pracowników, z drugiej budując na entuzjazmie i chęci do nauki naszych młodych architektów.

Dzięki temu cieszymy się zaufaniem inwestorów dostarczając wysokiej jakości usługi planistyczne od pomysłu do przekazania budynku do użytku.

What they say about us?

PANATTONI DEVELOPMENT EUROPE Sp. z o.o.

Z powierzonego zadania Biuro Projektowe wywiązało się terminowo, wykazując się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem całego zespołu projektowego. Komunikacja w sprawie projektu odbywała się bez zarzutu przy zachowaniu wysokich standardów. Prace projektowe zostały wykonane profesjonalnie i terminowo, co stanowiło podstawę do uzyskania wymaganych pozwoleń na realizację inwestycji.