Zarząd spółki Tacakiewicz Ferma Kresek

Grzegorz Tacakiewicz

wspólnik, prezes zarządu komplementariusza spółki

Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, dyplom obronił w 1995 roku. W latach 1995-1997 pracował jako architekt w Archikon GmbH. W latach 1997-2007 architekt, następnie prokurent w firmie Goldbeck. Od 2007 roku współwłaściciel biura architektonicznego Ferma Kresek, od 2014 właściciel biura Tacakiewicz Ferma Kresek

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

SARP – Stowarzyszenie Architektów Polskich

Monika Tacakiewicz

dyrektor finansowy, prokurent

Studiowała na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, pracę dyplomową obroniła w 1997 r. Posiada tytuł biegłego rewidenta. Jest absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo podatkowe oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia biznesu. Skończyła także szkołę coachów Trop.

W latach 1997-2012 pracowała w Roedl & Partner najpierw w Roedl Audit jako kierownik zespołu audytorskiego, a następnie od 2005 r. w Roedl Kancelaria Prawna, gdzie była kierownikiem zespołu doradców podatkowych i prawnych i specjalizowała się w szczególności w badaniach due diligence.

Od 2012 wzmocniła swoimi kompetencjami zespół Fermy Kresek, a następnie Tacakiewicz Ferma Kresek, udzielając swojego wsparcia w budowaniu silnego i dobrze zorganizowanego biura projektowego.

Magdalena Balcerkiewicz

dyrektor ds.hr i administracji, prokurent

Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 1997 roku. Zaczynała swoją karierę zawodową jako lektor języka niemieckiego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Kontynuowała tę ścieżkę zawodową jako lektor i tłumacz w firmach na terenie Wielkopolski i UAM.

Jest absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie coachingu z akredytacją Nobel Manhattan Coaching oraz Szkoły Trenerów Akademii TROP.

Od 2010 roku prowadziła coaching kadry menedżerskiej i szkolenia umiejętności miękkich i kompetencji międzykulturowych.

Pracowała w firmie OSRAM jako Team Lead zespołu Learning, Comp&Ben, Global Mobility.

Od 2018 roku dba o politykę personalną Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek Sp. K.